16.12.2015

Trzy plakaty świąteczne za free

Boże Narodzenie plakaty

Coś mi się wydaje że te święta będą bez śniegu i jakoś tak nie czuć za bardzo że one nadchodzą. Więc trzeba się samemu „nakręcać” żeby te święta były piękne. Bo każde święta powinny być piękne i spędzone z rodziną. W otoczeniu choinki, pachnącego jedzeniem domu i przede wszystkim relaksu bo po to mamy wolne żeby się wyciszyć i nabrać sił na nowy rok.
 
Mam dla was TRZY PLAKATY ŚWIĄTECZNE. Każdy lubi się otaczać ładnymi rzeczami a ja uwielbiam powieszone na ścianach plakaty z napisami, które są adekwatne do sytuacji. To tworzy klimat danego miejsca i jakoś od razu robi się przytulnie. Z czym wam kojarzą się święta? Bo mi z bliskimi. Nie wyobrażam sobie żebym mogła spędzać ten czas gdzieś indziej niż w domu rodzinnym. Dlatego trzeba sprawić żeby każde święta były najlepsze na świecie i żeby ten czas spędzić z bliskimi i ukochanymi osobami w otoczeniu świątecznych akcesoriów. wieczornego relaksu w blasku lampek choinkowych i z kotem mruczącym na kolanach, nastrojowej muzyce i godzinnych rozmowach przy stole pełnym pachnącego jedzenia.
 TRZY PLAKATY DO DRUKU
  
Poniżej możecie pobrać każdy plakat osobno 

POBIERZ TUTAJ – Niech te święta będą radosne i piękne 

POBIERZ TUTAJ – Wesołych świąt 

POBIERZ TUTAJ – To jest najpiękniejszy czas w roku 
 


Można je wykorzystać jako tapetę w laptopie jak i wydrukować i powiesić na ścianie jako plakat. Można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać link dalej ale nie wolno ich odsprzedawać. Otwieramy link i zapisujemy na dysku lub od razu drukujemy. Miłego korzystania.A WAM Z CZYM SIĘ KOJARZĄ ŚWIĘTA?
Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger