22.12.2015

Świąteczne dekoracje na ostatnią chwilę


Święta dla każdego mogą znaczyć co innego ale wiadomo że jest to przede wszystkim spotkanie z rodziną i spędzenie z nią czasu zwłaszcza jeśli mieszka się w innym mieście. Uwielbiam tą krzątaninę w domu, ciepło w kuchni, kota wylegującego się na krześle, zapach ciasta, śmiech i żarty przy gotowaniu i ubieraniu choinki. Przy dźwiękach kolęd, które nastrajają świątecznie tworząc klimat tak niepowtarzalny że nie da się tego opisać. Wszystko to dzieje się raz w roku dlatego święta powinny być ważne w życiu każdego człowieka. 

Elementem świąt są wszelkie ozdoby, plakaty świąteczne - LINK i oczywiście choinka mieniąca się milionem światełek. Ostatni weekend przed świętami spędziłam bardzo produktywnie na tworzeniu kolejnych ozdób na choinkę dla was. Poniżej dwa wzory na domek i wieniec świąteczny. Domki są tak urocze, że nie mogłam się im oprzeć i narobiłam ich całą wioskę, włącznie z minimalnymi czarnymi choinkami, a wieniec zawisł na drzwiach wejściowych.

Dwa tygodnie urlopu na pewno dobrze mi zrobi i odświeży mój umysł. Relaks jest jak najbardziej potrzebny. Już się nie mogę doczekać przystrojenia domu rodzinnego i zapalenia lampek na choince oraz relaksu w ich blasku z kubkiem gorącej herbaty w tulona w kocyk. WIENIEC ŚWIĄTECZNY

WIENIEC ŚWIĄTECZNY NA A4 DO DRUKU 

Poniżej możecie pobrać wieniec świąteczny

DOMKI ŚWIĄTECZNE

DOMKI ŚWIĄTECZNE DO DRUKU 

Poniżej możecie pobrać domek


Nie każdy ma czas żeby przygotować świąteczne ozdoby a te dwie są proste i szybkie w zrobieniu. Domki wystarczy wyciąć i skleić najlepiej klejem szkolnym bo nie pozostawia śladów, i nawet jak ubrudzimy domek od zewnątrz nie będzie tego widać bo jak wyschnie będzie on bezbarwny. Natomiast, wieniec świąteczny wystarczy tylko wyciąć i zawiesić. Jeśli potrzebujemy zrobić szybko łańcuch, który nie zajmie nam wiele czasu możemy zrobić taki - LINK  

Można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać link dalej ale nie wolno ich odsprzedawać. Otwieramy link i zapisujemy na dysku lub od razu drukujemy. Miłego korzystania.ZNACIE JAKIEŚ PROSTE I SZYBKIE DEKORACJE ŚWIĄTECZNE?

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł z dekoracjami last minute - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomsył - ściągam zobaczę czy zdążę zrobić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieniec świąteczny to się szybko wycina, domki to już trochę więcej zabawy bo wiadomo trzeba wyciąć i skleić ale pięknie wyglądają na choince :)

   Usuń
 3. Domki wyglądają naprawdę interesująco jakbym miała choć trochę talentu z chęcią bym takie wykonała :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nigdy nie dekorowałam domu dekoracjami robionymi własnoręcznie. Nie wiem czemu, nigdy się nimi nie interesowałam, co na pewno jest spowodowane moim brakiem zdolności i serca do tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwa tygodnie urlopu to jest to. Odpoczynek, u mnie czytanie książkowych zaległości :)
  Jak zawsze wspaniałe dekoracje, minimalistyczne, lekkie, ale i wyraziste i nastrojowe :) w tym roku postawiłam na tradycyjne ozdoby, które przechodzą u nas z roku na rok, ale coraz bardziej chciałabym wprowadzić takie dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger