19.07.2015

czerwcowe linki #2015#1 5 Questions to Ask Yourself Before Buying Anything Else for Your Home Apartament Therapy napisał ciekawy post o kupnie rzeczy do domu. Jakie pytania musimy sobie zadać przed wydaniem pieniędzy. Najlepiej mieć wcześniej ustaloną strategię co do kupna nowej rzeczy, żeby pod przypływem chwili nie kupić niepotrzebnego lub zbędnego nam przedmiotu, który potem nie będzie pasował do wystroju wnętrza.

#2 At the moment:smile Uwielbiam jej poczucie estetyki i ciekawe łączenie kolorów.

#3 Shades of grey W poszukiwaniu ciekawych inspiracji dotyczących faktury ścian, znalazłam o to takie cudo od Scandinavian | love song. Uwielbiam szary, a te ściany są po prostu piękne. Zwłaszcza przy ostatnim zdjęciu sypialni, ściana wygląda niesamowicie.

#4 Storage solutions Piękne zdjęcia, piękne wnętrza i do tego te kolory. Nie pomyślałabym żeby we wnętrzu zastosować taki róż, a on jednak wygląda niesamowicie oczywiście jeżeli nie przesadzi się z nim i pomaluje jedną lub dwie ściany.

#5 DIY: infused water Taką wodę to od razu chce się pić i do tego wygląda świetnie, czas samemu zacząć tworzyć takie cuda.

#6 Favourite blogs A tutaj możecie podejrzeć świetne blogi z różnych kategorii.

#7 The Green Box Jak zwykle Miss Moss zaskakuje. Niesamowite zdjęcia, pięknego porośniętego kwiatami i bluszczem domku letniskowego, który jest tak niesamowity, że aż nierzeczywisty i bajkowy.
| OSTATNIE POSTY NA BLOGU | 


2 komentarze:

  1. Sprawdzam ten drugi link, zwłaszcza zaintrygowało mnie to połączenie kolorów.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger