17.12.2017

Planner - styczeń 2018 do druku

Święta już tuż tuż. Zbliżają się do nas dużymi krokami. Jednak też jest to czas, aby pomyśleć o planach na kolejny miesiąc. Wiem, że styczeń wydaje się mocno odległy, ale kiedy wygodnie się rozsiądziecie w swoich fotelach, to wypełnienie plannera na styczeń pójdzie wam bardzo szybko. Warto zacząć nowy rok z porządnymi planami do zrealizowania.

Styczeń to już czas, kiedy emocje opadły po świętach i Sylwestrze. Kiedy powoli dochodzimy do siebie i oswajamy się z nowym rokiem 2018. Kiedy to zaczynamy myśleć nad nowymi ważnymi planami. A jak wiadomo, żeby coś osiągnąć, coś wykonać trzeba do tego wielu małych kroczków. W tym wam pomoże planner na styczeń 2018 z pięknymi zielonymi choinkami, oprószonymi śniegiem.

Chciałam, żeby planner na styczeń 2018 był on jak najbardziej minimalistyczny. By nie było dużo, zbędnej treści. By był przejrzysty i klarowny, ale zarazem taki, który wam się spodoba i będziecie chcieli go używać. Jak widzicie, w kalendarzu są pozaznaczane święta, dni wolne, ale także takie dni jak dzień babci czy dziadka. Po prawej macie możliwość wpisania wszystkiego, co sobie zażyczycie i co wam będzie potrzebne do realizacji działań. Mam nadzieję, że przyjmiecie go ciepło.


JAK POBRAĆ PLANNER NA STYCZEŃ 2018?

Klikamy przyciski „PLANNER NA STYCZEŃ 2018” poniżej. Plik jest do użytku własnego, niekomercyjnego. Można przekazywać link dalej, ale nie wolno go odsprzedawać, ani modyfikować. Miłego korzystania.

JAK DRUKOWAĆ?

- tak naprawdę możecie użyć każdego papieru przeznaczonego do drukarki. Ja użyłam błyszczącego, żeby kolor był bardziej intensywny.

- plik jest w dobrej jakości w formacie pdf, więc z rozdzielczością w wydruku nie będzie problemu. Jeśli chcesz, możesz go wydrukować w dowolnym formacie.


Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, to zapraszam na mój FANPAGE. Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz moją stronę.

8 komentarzy:

 1. Bardzo w moim guście ten planer :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swego czasu nie byłam przekonana do plannerów, teraz coraz bardziej zaczynają mi się podobać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem zwolennikiem plannerów, ale podziwiam osoby, które się przykładają do prowadzenia takich dzienniczków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny planer. JA jestem fanem zwykłych kalendarzy, ale znam takich, co cały czas działają na planerach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny! Od jakiegoś czasu jestem fanką plannerów, przyda mi się taki na styczeń, drukuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo mi się podobają takie minimalistyczne projekty plannerów. coraz chętniej korzystam z podobnych.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger