13.11.2017

Lista prezentów świątecznych - do druku

Szybkimi krokami zbliżamy się do świątecznych spraw, prezentów, dekoracji, pieczenia ciasteczek piernikowo-cynamonowych. Nasze domy zapełnią się już nie długo pachnącymi ciastami i suszonymi pomarańczami, a choinki zaświecą swoim blaskiem. Dlatego, też mam dla was listę prezentów świątecznych. W końcu jak święta to i prezenty.

W głowach na pewno już wam się przewijają pomysły na prezenty, które chcecie kupić swoim bliskim i razem z nim rozpakowywać kolejne, pięknie zapakowane, starannie dobrane prezenty od serca. Lista prezentów świątecznych na pewno wam pomoże je uporządkować, kupić i nie zapomnieć o żadnej ważnej osobie i o żadnym prezencie. Ja mam aż za dużo pomysłów, dlatego idealnie sprawdza się u mnie ta lista. Jest ona już zapełniona po brzegi, więc teraz czas na realizację. Większości moje prezenty to DIY i w tym roku też ich nie zabraknie.

Święta to wyjątkowy czas. Spędzony z bliskimi, przy zastawionym pysznościami stole. Prezenty to tak naprawdę dodatek. Jednak bardzo miły i każdy co roku na niego czeka. Więc drukujcie listę i zapisujcie, czym w tym roku chcecie obdarować najbliższych. JAK POBRAĆ LISTĘ PREZENTÓW ŚWIĄTECZNYCH?Klikamy przyciski „LISTA PREZENTÓW ŚWIĄTECZNYCH” poniżej. Pliki są do użytku własnego, niekomercyjnego. Można przekazywać link dalej, ale nie wolno ich odsprzedawać, ani modyfikować. Miłego korzystania.
CO ZROBIĆ, ŻEBY WYDRUK DAWAŁ EFEKT WOW?- użyć papieru białego błyszczącego, żeby kolory były bardziej wyraziste.

- pliki są w dobrej jakości w formacie pdf, więc z rozdzielczością w wydruku nie będzie problemu. Swoją listę wydrukowałam w formacie A5

- jeżeli drukujecie w domu, a nie w punkcie specjalizującym się w tym to najlepiej ustawić wysoką jakoś drukowania, żeby kolory nie wyszły zbyt jasne/słabe. Przecież zależy nam na ładnych intensywnych kolorach jesiennych.


Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu,to zapraszam na mój FANPAGE .
Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz moją stronę.

7 komentarzy:

 1. Po prostu śliczna lista prezentów ! Od dłuższego czasu podziwiam Twój talent i jestem pod ogromnym wrażeniem piękna tworzonych przez Ciebie projektów - pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna lista! Pozdrawiam :)
  https://malaiduzamaluda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię robić listy wie to coś dla mnie! ;)
  ONLY DREAMS

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna grafika! Aż mnie od razu wprowadziła w świąteczny nastrój :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po takich wpisach święta po prostu muszą być piękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Listy to coś, co robię co rok! Tym razem nie będę pisać na zwykłej kartce papieru ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger