21.04.2017

Bloom Flowers czyli Twoja lista TO-DO

notes, zapiski

Chciałabym napisać, że z okazji pięknej, pachnącej kwiatami wiosny mam dla was coś nowego. Jednak kiedy wyglądam przez okno zastanawiam się co tutaj poszło nie tak i dlaczego w wielu miejscach jest śnieg. Mam nadzieję, że choć trochę poprawi wam humor moja lista to-do z kwitnącymi niebieskimi kwiatami. Tak naprawdę listę tę możecie wykorzystać do wszelkich swoich zapisków, które w danym momencie wam przyjdą do głowy. U mnie zajmuje miejsce na lodówce i wpisuję na nią produkty, które się skończyły. Wiem, że muszę szybko to zrobić, bo zapomnę o nich w momencie oddalenia się od lodówki.

BLOOM FLOWERS

Kwiatowa lista to-do w majowych barwach do pobrania poniżej. Na samą myśl przechodzą mnie ciarki. Czujecie ten zapach bzu, konwalii, niezapominajek. Niekończące się cudowne zachody słońca przeplatane zapachem rosnącej trawy. Leżeniem na łące pośród ćwierkających dookoła ptaków. Zatopieni w swoich oddechach napawamy się każdym drobnym promieniem, zapachem, dźwiękiem. Z tym mi się kojarzy wiosna. Ta czarująca, długo wyczekiwana. Jednak warto czekać, nawet jeśli za oknem widzicie jeszcze płatki śniegu.

notes, zapiski

PLIK DO DRUKU

Poniżej do pobrania gotowa lista do wydrukowania. Pliki są do użytku własnego, niekomercyjnego. Można przekazywać link dalej, ale nie wolno ich odsprzedawać, ani modyfikować. Miłego korzystania z listy.

notes, zapiski
WSKAZÓWKI I INFORMACJE

- użyłam papieru białego błyszczącego, żeby kolor był bardziej wyrazisty. Jednak kiedy decydujemy się na zastosowanie śliskiego papieru do druku trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy długopis będzie nadawał się do pisania po nim.

- pliki są w dobrej jakości w formacie pdf.

- jeżeli drukujecie w domu, a nie w punkcie specjalizującym się w tym to najlepiej ustawić wysoką jakoś drukowania, żeby kolory nie wyszły zbyt jasne/słabe.

9 komentarzy:

 1. Kiedy spojrzałam na tą piękną listę, doszłam do wniosku, że mogłabym nie być w stanie skupić się na tym co na niej mam w 100%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam listy "to do" i chętnie z nich skorzystam :) Niedawno też zrobiłam swój projekt na blogu, ale Twoja bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy takiej oprawie graficznej, pachnącej kwiatami, aż chce się wciągnąć na listę jak najwięcej rzeczy do zrobienia, motywacji, inspiracji. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo sympatyczna grafika. Podoba mi się czarna ramka - wzrok od razu wędruje tam gdzie powinien. :) Muszę ją wydrukować - będę zapisywała wizyty u dentystki, może z kwiatową listą łatwiej będzie się wybrać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie mogę się doczekać bzów i konwalii! Zawsze moje ulubione kwiaty tak szybko znikają, a może to ja nie mam miejsca, ani czasu, by odpowiednio długo się nimi zachwycić.
  Bzy już prawie są. Czekam na konwalie i niezapominajki i bardzo nie chcę ich przeoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie to wygląda, a co do pogody, to niestety muszę się zgodzić :(

  OdpowiedzUsuń
 7. kolejna piekna lista! wsiakam w Twojego bloga!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że lista się podoba :)

   Usuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger