04.02.2016

Czy to miłość? - plakaty do pobrania


Walentynki zbliżają się coraz szybciej, wiadomo czas pędzi. Macie już jakieś plany? Prezenty? Czy tym podobne niespodzianki dla swojej drugiej połowy? Moje podejście do sprawy jest raczej stonowane, takie wiecie minimalistyczne, takie jak lubię. Zwłaszcza, że od siebie nie wymagamy nie wiadomo czego i to pewnie sprawia, że nie trzeba się spinać co do prezentów, kolacji i tym podobnych. A jak to u was jest?

Zawsze podchodziłam do tego dnia z dużym dystansem, bo przecież taki dzień można mieć codziennie. I wcale to nie musi być właśnie 14 lutego. Obdarowywanie się czy też przesyłanie sobie listów, liścików miłosnych nie jest niczym dziwny, a powinniśmy robić to częściej niż tylko w ten jeden dzień. Wiadomo też, że nie wszyscy mają swoją drugą połówkę i ochoty na takie „świętowanie”. Poza tym dzień ten jest wykorzystywany do podniesienia sprzedaży różnych artykułów. W końcu świat jakoś kręcić się musi, a takie dni są do tego idealne. Nie mówię nie, lubię wszelkie serduszka, liściki i ozdoby związane z tym dniem.

Uwielbiam minimalizm, który jest częścią mojego życia. Dlatego wszystko co tworzę na blogu jest także bardzo minimalistyczne. Proste kształty, ręcznie robione grafiki. Mam dla was trzy plakaty, które jeśli tylko zechcecie, mogą służyć jako kolorowanka, a każda róża może mieć inny kolor. Wszystko zależy od waszej inwencji twórczej.Miłość jest to bardzo ważna część naszego życia. I nie mówię tu tylko o miłości do mężczyzny czy kobiety. Jest wiele jej rodzajów. Walentynki to jednak takie święto dla dwojga :) Sami zobaczcie co ludzie mówią o zakochaniu - LINK . A może miłość w wydaniu Chiary Ferragni - "Love is in the air"


WALENTYNKOWE PLAKATY DO DRUKU 

1. ZŁOTE SERCE - POBIERZ TUTAJ  

2. LOVE - POBIERZ TUTAJ  

3. CZARNE SERCE - POBIERZ TUTAJ


Każdy z trzech plakatów jest do wydruku zarówno na A4 jak i na A5. Trzeba jedynie zmienić ustawienia drukowania. Najlepiej drukować na śliskim papierze, żeby kolor był bardziej widoczny, zwłaszcza jeśli chodzi o złote serce. Można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać link dalej, ale nie wolno ich odsprzedawać. Otwieramy link i zapisujemy na dysku lub od razu drukujemy. Miłego korzystania. A jak wy będziecie spędzać 14 lutego?

14 komentarzy:

 1. Ależ rewelacyjne! Ściągam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za walentynkami, dla mnie to takie święto trochę na siłę i na pokaz. Nie wiem jeszcze jak je spędzę, ale nie planuję niczego wielkiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak to trochę odczuwam, że jest ono takie na siłę, bo przecież możemy mieć je każdego dnia jeśli tylko zechcemy :)

   Usuń
 3. Mi dystans nadal nie minął...więc chyba nie bedzie nic szczególnie "przesłodkiego" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego w grafikach nie użyłam żadnych zbyt "przesłodkich" kolorów i wzorów :)

   Usuń
 4. Świetne plakaty :) ściągam i wywieszę nad biurkiem :)
  U nas hm, chyba nic szczególnego... wolę niespodzianki znienacka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne plakaty! Numer 3 najpewniej leci na mój dysk, a potem na kartkę i na biurko. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne plakaty! I myślę, ze luty nie tylko w Walentynki, ale w ogóle cały powinien być przepełniony miłością! Najbardziej urzeka mnie to czarne serce i na pewno wyląduje na mojej toaletce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie tylko w Walentynki tak powinno być :) ale ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na nic.

   Usuń
 7. Ja nigdy walentynek nie obchodziłam zawsze jakoś rocznica związku znaczyła dla mnie więcej, ale plakaty naprawdę piękne :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się, szczególnie ten 3 plakat ;))

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi się podobają Twoje propozycje. Minimalizm jest najlepszy, bo ujmuje po prostu to, co jest ważne bez zbędnych rzeczy. Estetyka i smak :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam takie samo zdanie jak Ty na temat minimalizmu :)

   Usuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger