10.05.2017

Flower Power czyli zakładki do książek w kwiaty

zakładki do książek w kwiaty

Postanowiłam wymienić stare, dawno zrobione zakładki do książek na takie, które kojarzą się z wiosną, zielenią, kwiatami i przede wszystkim z leżeniem na kocyku i czytaniem wciągającej książki. To jest to czego nam brakuje, ze względu na niesprzyjającą pogodę.

FLOWER POWER

Czasami lubię zatopić się w magii książek, czasami też lubię mieć pod ręką piękne zakładki. Od razu lepiej się czyta, jeśli wiem, że mam pod ręką którąś z nich. Przygotowałam je dla was usłane kwiatami, soczystą, ale też dojrzałą zielenią. Dodałam delikatnie różowe kwiaty, które idealnie komponują się z tłem zakładek. Dwie są całe ukwiecone, a na jednej znajdziecie cytat, który wiele uświadamia.

Parę lat temu nie miałam potrzeby sadzenia roślin, nie fascynowały mnie tak jak teraz. Zawsze uwielbiałam naturę, ale im dłużej się jej przyglądam to, tym bardziej mnie ona zachwyca i cieszy. Jednak wiele zmienia własny balkon, w końcu mogę mieć na nim, co tylko zechcę. Chociaż pogoda nie sprzyja roślinką, to już u siebie posadziłam smagliczkę i gipsówkę. Wyglądają przepięknie. Podobno człowiek z wiekiem zaczyna sadzić rośliny. Nie wiem czy to prawda, nie wiem czy to ma coś wspólnego z wiekiem czy po prostu chcemy otaczać się naturą i patrzeć przez okno na pięknie ukwiecony ogród.

zakładki do książek w kwiaty

PLIK DO DRUKU

Poniżej do pobrania gotowy plik z zakładkami do wydrukowania. Pliki są do użytku własnego, niekomercyjnego. Można przekazywać link dalej, ale nie wolno ich odsprzedawać, ani modyfikować. Miłego korzystania z zakładek.WSKAZÓWKI I INFORMACJE

- do wydruku użyłam papieru białego błyszczącego, żeby kolory były bardziej wyraziste. O gramaturze 300g. Najlepiej użyć papieru sztywnego. Idealnie nada się też blok techniczny.

- pliki są w formacie PNG.

- jeżeli drukujecie w domu, a nie w drukarni cyfrowej to najlepiej ustawić wysoką jakoś drukowania, żeby kolory nie wyszły zbyt blade.

7 komentarzy:

 1. Po prostu cudne ! Nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzięczna za ten post i plik do pobrania. Ostatnio wszystkie moje dotychczasowe zakładki albo uległy zniszczeniu albo je zgubiłam... tak, więc zabieram się za drukowanie - pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy, że się przydadzą :)

   Usuń
 2. Piękne! Świetny pomysł. :)
  Uwielbiam gipsówkę i też mam smagliczkę na balkonie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smagliczkę mam pierwszy raz i się zastanawiam czy robisz coś może z nią, żeby lepiej rosła? bo u mnie to ona taka jest oklapnięta :)

   Usuń
 3. Wow, ale pieknie się prezentują!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Natural Minimalism , Blogger